Jumping

JumpingR je dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých JumpingR PROFI trampolínách. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink. Lekce JumpingR vedou vyškolení instruktoři JumpingR Basic diplomem, který po celém světě školí profesionální Master trenéři.
JumpingR není vázán na obtížné kroky choreografie a je vhodný pro každého
JumpingR příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost.
Trénink na trampolínkách umožňuje komplexní posilování svalů celého těla, a je tak vhodný nejen pro všechny, co se snaží najít efektivní způsob jak zhubnout nebo zvýšit fyzickou kondici. Tento typ fitness aktivity podporuje rychlé spalování tuků, tedy příznivý úbytek váhy a prevenci zdravotních komplikací, ale je vhodný také při rekonvalescenci po úrazu nebo při kloubních potížích. Lidé, kteří pravidelně cvičí JumpingR jsou schopni déle pracovat, lépe spí a cítí se uvolněněji.
JumpingR má prokazatelné zklidňující účinky na nervový systém. Díky kombinaci zábavného cvičení, motivující hudby a specifických pohybů zažijete doslova endorfinovou infuzi.
JumpingR je ideálním sportem pro formování postavy a skrývá mnoho unikátních výhod, jak zhubnout rychle, tak i zdravotních benefitů. Díky měkkým dopadům do výpletu trampolíny jsou šetřeny hlavně klouby.

Kód 102308
Název Jumping
Místo konání SVČ Bájo
Hlavní vedoucí Petra Pfeiferová
Věková skupina 6-66 let
Vybavení na kroužek sportovní oblečení a obuv, pití
Jiná ujednání 700,-Kč/1 pololetí při 1 lekci týdně - pondělní nebo středeční
Cena 1. pololetí 700,- Kč
Cena 2. pololetí 700,- Kč
Cena rok 1400,- Kč
Datum zahájení 02.09.2020
Datum ukončení 30.06.2021
Dny konání ST 17:00-18:00, PO 09:30-10:30
Kontakt 608165626, messenger Petra Pfeiferová