Úspěchy

Úspěchy účastníků zájmových útvarů SVČ Bájo
 

Děti (a nejen ony) ze zájmových kroužků Bája jsou úspěšné v různých soutěžích a přehlídkách. Na jejich získaná ocenění se můžete podívat zde:


Školní rok 2019 – 2020

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Pohádková krajina, kombinovaná technika
čestné uznání ve 48. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 2020
s tématem Krajina

Tess Měřínská (výtvarný kroužek)
Noční krajina, kombinovaná technika
čestné uznání ve 48. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 2020
s tématem Krajina

Michal Čejchan (výtvarný kroužek)
Krajina, kombinovaná technika
1. místo v kategorii dět 11-15 let, hodnoceno mezioborově
v 11. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Síť, kterou vyhlásila GVU
v Náchodě

Viktorie Adámková, Anita Fiedlerová, Lucie Krsková (kroužek Šikovné ručičky)
Kamarádka, škrobové barvy, suchý pastel
1. místo v kategorii dět do 6 let, hodnoceno mezioborově
v 11. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Síť, kterou vyhlásila GVU
v Náchodě

Martina Horká (pedagog SVČ Bájo)
Hledání, cyklus tří fotografí
1. místo v kategorii dospělí, obor fotografe
v 11. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Síť, kterou vyhlásila GVU
v Náchodě

Hana Vavřínová (pedagog SVČ Bájo)
Neodbytná myšlenka, modrotsk
1. místo v kategorii dospělí, obor malba
v 11. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Síť, kterou vyhlásila GVU
v Náchodě

Daniel Bělohlávek (modelářský kroužek)
1. místo v kategorii K4 (dioramata bez rozdílu měřítka) v soutěži Hradecký lev 2020


Školní rok 2018 – 2019

Daniel Bělohlávek (modelářský kroužek)
plastkový model M2 Bradley
diplom za oceněný model v soutěži Malá pardubická

Daniel Bělohlávek (modelářský kroužek)
plastkový model U.S. Army Tractor
diplom za oceněný model v soutěži Malá pardubická

Tess Měřínská (výtvarný kroužek)
Les, kombinovaná technika
1. místo v kategorii "jednotlivci MŠ"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2019

Josefna Horká (výtvarný kroužek)
Letokruhy, tsk z papírové matrice
1. místo v kategorii "jednotlivci ZŠ"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2019

Katrin Štodtová (výtvarný kroužek)
Les, malba na plátno
4. místo v kategorii "jednotlivci ZŠ"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2019


Školní rok 2017 – 2018

Eliška Knitelová (výtvarný kroužek)
Svěží, malba temperou na plátně
3. místo v kategorii "malba, děti 7 - 11let"
v 11. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Putování, kterou vyhlásila
GVU v Náchodě

Sabina Kejdanová (fotografcký kroužek)
Studená, fotografe
čestné uznání ve 46. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 1018
s tématem Voda (nad zlato)

Olga Šmídová (fotografcký kroužek)
Zamrzlá, fotografe
čestné uznání ve 46. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 1018
s tématem Voda (nad zlato)

Adéla Andrejsková (výtvarný kroužek)
Hladina, grafka
čestné uznání ve 46. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 1018
s tématem Voda (nad zlato)

Barbora Hejková (výtvarný kroužek)
Hladina, grafka
čestné uznání ve 46. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 1018
s tématem Voda (nad zlato)

Kateřina Topinková (výtvarný kroužek)
Na vodní hladině, malba
1. místo v kategorii "základní školy"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2018

Monika Dvořáčková (výtvarný kroužek)
Procházka u řeky, grafka
1. místo v kategorii "základní školy"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2018

Matěj Hrubeš (kroužek Šikulka)
Kruhy na vodě, kombinovaná technika
3. místo v kategorii "základní školy"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2018


Školní rok 2016 – 2017

Hudební soubor Musica per gaudium
laureát soutěže v kategorii studentských souborů a orchestrů do 11 let
ve 11. ročníku Rozhlasové soutěže orchestrů a souborů mladých interpretů Concerto
Bohemia, kterou vyhlásil Český rozhlas

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
1. místo v dětské kategorii v 1. ročníku soutěže Model Cup 2016

Kryštof Harant (modelářský kroužek)
1. místo v dětské kategorii v 1. ročníku soutěže Model Cup 2016

Petr Kovář (modelářský kroužek)
1. místo v kategorii Z1 v soutěži Hradecký lev 2017

Anděla Netrestová (výtvarný kroužek)
Růžice, kombinovaná technika
8. místo v kategorii dět 6 - 8 let
v ročníku 1016–101 soutěže dětských map Cena Barbary Petchenik s tématem
Milujeme mapy

DFS Barunka
cena poroty za dramaturgický počin 2 provedení barokní koledy
ocenění na Východočeské postupové přehlídce dětských folklorních souborů
v Č. Kostelci

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Známky, perokresba
čestné uznání ve 41. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 2017
s tématem Cestování

Kolektivní práce dětí výtvarných kroužků
Na cestách, kombinovaná technika (leporelo)
čestné uznání ve 41. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 2017
s tématem Cestování


Školní rok 2015 – 2016

Štěpán Soumar
Na výletě, malba na plátně
1. místo v kategorii "malba, dět do 6 let"
v 10. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Světlo, kterou vyhlásila
GVUN

Matyáš Soumar
Zakázaná stezka, malba na plátně
1. místo v kategorii "malba, dět do 214 let"
v 10. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Světlo, kterou vyhlásila
GVUN

Anna Horká (výtvarný kroužek)
Pro(p)létání, kombinovaná technika (fotografe a papírořez)
zvláštní cena poroty v kategorii "fotografe, mládež 11218 let"
v 10. ročníku výtvarné soutěže NAŠE Galerie s tématem Světlo, kterou vyhlásila
GVUN

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
plastkový model Panther
1. místo v dětské kategorii "technika" v 18. ročníku soutěže Memoriál Zdeňka Bořka

Luděk Macháček jr. (modelářský kroužek)
plastkový model Jagdpanzer
1. místo v dětské kategorii "technika" v 18. ročníku soutěže Memoriál Zdeňka Bořka

Kryštof Harant (modelářský kroužek)
plastkový model KV-1
3. místo v dětské kategorii "technika" v 18. ročníku soutěže Memoriál Zdeňka Bořka

Matyáš Franc (modelářský kroužek)
plastkový model Lom
1. místo v dětské kategorii "dioramata" v 18. ročníku soutěže Memoriál Zdeňka
Bořka a Cena města Červený Kostelec v dětské kategorii téže soutěže

Barbora Macháčková (modelářský kroužek)
plastkový model Přistání na Měsíci
4. místo v dětské kategorii "dioramata" v 18. ročníku soutěže Memoriál Zdeňka
Bořka

Oliver Polák (modelářský kroužek)
plastkový model Křižovatka
1. místo v dětské kategorii "technika" v 18. ročníku soutěže Memoriál Zdeňka Bořka

Kolektivní práce (výtvarné kroužky)
Jan Amos v obrazech, kombinovaná technika (leporelo)
čestné uznání ve 44. ročníku MDVV Lidice 2016 s tématem Škola? Vzdělání!

Jan Dufek (výtvarný kroužek)
Brýle mámení, kombinovaná technika
1. místo v kategorii "starší žáci"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2016

Anna Horká (výtvarný kroužek)
J. A. Komenský I., J. A. Komenský II., PC grafka
prima cena za nápad v kategorii "starší žáci"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2016

Kolektivní práce (výtvarné kroužky)
Jan Amos v obrazech, kombinovaná technika (leporelo)
prima cena za výtvarně vtpné zpracování v kategorii "starší žáci"
ve výtvarné soutěži Dětská Prima sezóna 2016


Školní rok 2014 – 2015

Oliver Polák (modelářský kroužek)
plastkový model Il-2
oceněný model v IV. ročníku soutěže Malá pardubická

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Náchodský zámeček, kombinovaná technika (stnové divadlo)
1. místo v kategorii 214 let v oboru "objekt, fotografe"
a zároveň "cena absolutního vítěze" soutěže
v 9. ročníku výtvarné soutěže Naše galerie s tématem Město Náchod, kterou
vyhlásila GVUN

Adéla Čápová (výtvarný kroužek)
Náchodský zámeček, kombinovaná technika (kresba, fotografe)
1. místo v kategorii 214 let v oboru "fotografe, grafka, objekt"
v 9. ročníku výtvarné soutěže Naše galerie s tématem Město Náchod, kterou
vyhlásila GVUN

Martina Horká (vedoucí výtvarného kroužku)
Krasohled, kombinovaná technika (papír, kombinovaná technika)
1. místo v kategorii dospělí, hodnoceno mezioborově
v 9. ročníku výtvarné soutěže Naše galerie s tématem Město Náchod, kterou
vyhlásila GVUN

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
plastkový model Puma
1. místo v kategorii Z1 v soutěži Hradecký lev 2015


Školní rok 2013 – 2014

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
plastkový model
oceněný model v III. ročníku soutěže Malá pardubická

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
plastkový model
oceněný model v soutěži Českotřebovský vehikl v kategorii bojová technika 2 žáci

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Tanec ve městě, kombinovaná technika (kresba, fotografe)
1. místo v kategorii 214 let v oboru "fotografe, grafka, objekt"
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem Mávnutím kouzelného proutku, kterou
vyhlásila GVUN

Anna Horká (výtvarný kroužek)
V proměnách času, fotografe
3. místo v kategorii 214 let v oboru "fotografe, grafka, objekt"
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem Mávnutím kouzelného proutku, kterou
vyhlásila GVUN

Barbora Michlová (výtvarný kroužek)
Květina do měst, objekt
3. místo v kategorii 214 let v oboru "fotografe, grafka, objekt"
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem Mávnutím kouzelného proutku, kterou
vyhlásila GVUN

Tereza Jandová (pěvecký sbor Petrklíč)
1. místo s postupem v kategorii A1
v oblastním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek 2014
pořádaném ZUŠ Bedřicha Smetany v Novém Městě nad Metují

Ema Prudilová (pěvecký sbor Petrklíč)
1. místo v kategorii A1
v oblastním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek 2014
pořádaném ZUŠ Bedřicha Smetany v Novém Městě nad Metují

Jan Kavan (modelářský kroužek)
plastkový model P-47
1. místo v kategorii letadla v 16. ročníku memoriálu Zdeňka Bořka

Oliver Polák (modelářský kroužek)
plastkový model Il-2
4. místo v kategorii letadla v 16. ročníku memoriálu Zdeňka Bořka

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
plastkový model Churchil
1. místo v kategorii technika v 16. ročníku memoriálu Zdeňka Bořka

Pěvecký sbor Petrklíč
3. místo v soutěži Novopacký skřivánek 2014
pořádané Gymnáziem a Střední odbornou školou pedagogickou Nová Paka

Martina Horká (vedoucí výtvarného kroužku)
Cena poroty za práci pedagoga s dětmi
ve výtvarné soutěži Malá Prima sezóna 1014

Spolužitie s karpatskými prízrakmi (SK) 2 cenu poroty získali:
Kristýna Bittnerová
Nikola Hartychová
Barbora Michlová
Jan Šesták



Školní rok 2012 – 2013

Karolína Havlíková (výtvarný kroužek)
Svatý obrázek, kombinovaná technika
čestné uznání v 41. ročníku MDVV Lidice 1013

Anna Horká (výtvarný kroužek)
Svatý obrázek, kombinovaná technika
čestné uznání v 41. ročníku MDVV Lidice 1013

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Svatý obrázek, kombinovaná technika
čestné uznání v 41. ročníku MDVV Lidice 1013

Barbora Michlová (výtvarný kroužek)
Svatý obrázek, kombinovaná technika
čestné uznání v 41. ročníku MDVV Lidice 1013

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
plastkový model
1. místo v kategorii Bojová technika 1: 1 v soutěži vyhlášené KPM Broumov

Tomáš Hornych (modelářský kroužek)
plastkový model
3. místo v kategorii Bojová technika 1: 1 v soutěži vyhlášené KPM Broumov

Pavla Svídová (výtvarný kroužek)
Pták, tempera
1. místo v kategorii do 6 let
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem C´est la vie - To je život, kterou vyhlásila
GVUN

Rozálie Jůzová (šikovné ručičky)
V trávě, vodové barvy, tempera
zvláštní cena poroty v kategorii do 6 let
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem C´est la vie - To je život, kterou vyhlásila
GVUN

Jan Šesták (výtvarný kroužek)
Pták, tempera, tuš
1. místo v oboru malba v kategorii 214 let
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem C´est la vie - To je život, kterou vyhlásila
GVUN

Hana Vavřínová (ředitelka SVČ, vedoucí kroužků Šikovné ručičky a Šikulka)
Podoba ženy? I., II., III., papírotsk, koláž
zvláštní cena poroty v oboru grafka a koláž
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem C´est la vie - To je život, kterou vyhlásila
GVUN

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
Me 262, plastkový model
3. místo v XIII. ročníku CMK Modelářské ligy 1013 v kategorii E - žáci - letadla

Martin Novotný (modelářský kroužek)
Ford Mustang GT, plastkový model
uznání "Oceněný model" v kategorii Z3 v soutěži vyhlášené KPM 1 3 H. Králové

Oliver Polák (modelářský kroužek)
Citroen DS, plastkový model
uznání "Oceněný model" v kategorii Z3 v soutěži vyhlášené KPM 1 3 H. Králové

Karel Uhlíř (modelářský kroužek)
Me 262, plastkový model
uznání "Oceněný model" v kategorii Z1 v soutěži vyhlášené KPM 1 3 H. Králové


Školní rok 2011 – 2012

Kryštof Halada (výtvarný kroužek)
Loutkové divadlo, kombinovaná technika
čestné uznání v 40. ročníku MDVV Lidice 1011

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Kůň a slepice, kombinovaná technika
čestné uznání v 40. ročníku MDVV Lidice 1011

Kateřina Nováčková (výtvarný kroužek)
hlavní cena v kategorii 14 let ve výtvarné soutěži "Vodník" vyhlášené SVČ Bájo

Aleš Hofman (výtvarný kroužek)
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Vodník" vyhlášené SVČ Bájo

Petr Michálek (výtvarný kroužek)
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Vodník" vyhlášené SVČ Bájo

Zájmový kroužek Čalamáda
diplom za účast v soutěži Kouzlo starých příběhů udělený Českou radou dět
a mládeže


Školní rok 2010 – 2011

Martina Sedláčková (výtvarný kroužek)
Zvířata, dokreslovaná koláž
1. místo ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem Tady a teď, kterou vyhlásila
GVUN

Anna Horká (výtvarný kroužek)
Pták, kašírovaný objekt
3. místo ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem Tady a teď, kterou vyhlásila
GVUN

Martina Horká (vedoucí výtvarného kroužku)
Proměny, cyklus devít černobílých fotografí (papír)
1. místo v kategorii dospělí, obor fotografe
ve výtvarné soutěži Naše galerie s tématem Tady a teď, kterou vyhlásila GVUN

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Leporelo - malý průvodce po Husově náměstí, kombinovaná technika
medaile Lidická růže v 39. ročníku MDVV Lidice 1011

Kryštof Halada (výtvarný kroužek)
Domy, tsk
čestné uznání v 39. ročníku MDVV Lidice 1011

Anna Horká (výtvarný kroužek)
Stará radnice, kresba suchou křídou
čestné uznání v 39. ročníku MDVV Lidice 1011

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Dům, tisk
čestné uznání v 39. ročníku MDVV Lidice 1011

Matyáš Horký (výtvarný kroužek)
Domy, tisk
čestné uznání v 39. ročníku MDVV Lidice 1011

Martina Sedláčková (výtvarný kroužek)
Domy, tisk
čestné uznání v 39. ročníku MDVV Lidice 1011

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Pták, malba temperou
hlavní cena ve výtvarné soutěži "Ptačí svět", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká Skalice

Magdaléna Kohoutová (výtvarný kroužek)
Pták, malba temperou
hlavní cena ve výtvarné soutěži "Ptačí svět", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká Skalice

Tereza Havlíková (výtvarný kroužek)
Pták, malba temperou
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Ptačí svět", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká
Skalice

Kateřina Nováčková (výtvarný kroužek)
Pták, malba temperou
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Ptačí svět", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká
Skalice

Kolektivní práce dětí (keramický kroužek)
Ptáci, keramika
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Ptačí svět", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká
Skalice

Marie Brátová (výtvarný kroužek)
Pevné desky s orientálním motivem, kombinovaná technika
hlavní cena ve výtvarné soutěži "Poznáváme Orient", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká
Skalice

Matyáš Horký (výtvarný kroužek)
Tančící derviš, perokresba
hlavní cena ve výtvarné soutěži "Poznáváme Orient", kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká
Skalice

Karolína Havlíková (výtvarný kroužek)
Šperk, kombinovaná technika 2 drát, hliník, karton
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Poznáváme Orient", kterou vyhlásilo SVČ Bájo
Česká Skalice

Barbora Michlová (výtvarný kroužek)
Šperk, kombinovaná technika 2 drát, hliník, karton
čestné uznání ve výtvarné soutěži "Poznáváme Orient", kterou vyhlásilo SVČ Bájo
Česká Skalice


Školní rok 2009 – 2010

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Biodiverzita aneb Rozmanitost živé přírody, album, kolektvní práce
čestné uznání v 38. ročníku MDVV Lidice 1010

Eliška Fischerová (fotografcký kroužek)
Fotografe na téma Biodiverzita
čestné uznání v 38. ročníku MDVV Lidice 1010

Lucie Řeháková (fotografcký kroužek)
Fotografe na téma Biodiverzita
čestné uznání v 38. ročníku MDVV Lidice 1010

Magdaléna Podaná (zájmový útvar Šikovné ručičky)
Zvířátka pod sluncem, keramika
čestné uznání v 38. ročníku MDVV Lidice 1010

Adéla Valášková (zájmový útvar Šikovné ručičky)
Ryby, keramika
čestné uznání v 38. ročníku MDVV Lidice 1010

Kolektivní práce dětí (zájmový útvar Šikovné ručičky)
Moje květina – naše louka, kolektvní práce
čestné uznání v 38. ročníku MDVV Lidice 1010

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
KARIFA aneb Kolik podob má Afrika, kolektvní práce
první místo v kategorii Kolektvy výtvarné soutěže Malé Prima sezóny v Náchodě

Magdaléna Kynčlová (zájmový útvar Čalamáda)
druhé místo v kategorii dět od 11 let do 13 let literární soutěže Malé Prima sezóny
v Náchodě

Taneční skupina FLAP
první místo v taneční stepařské soutěži Pražský pohár (kategorie junioři 2 malé
skupiny), kterou vyhlásilo taneční studio Zig2Zag a taneční studio Andrea

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Zimní krajina, tempera, plátno
1. místo v kategorii dět do 6 let
ve výtvarné soutěži Naše galerie, téma Odstíny mých krajin, kterou vyhlásila GVUN

Kolektivní práce dětí (zájmový útvar Šikovné ručičky)
Moje květina – naše louka, kolektvní práce, objekt – mobil, papír, plast
3. místo v kategorii dět do 6 let
ve výtvarné soutěži Naše galerie, téma Odstíny mých krajin, kterou vyhlásila GVUN

Barbora Michlová (výtvarný kroužek)
Moje krajina, monotyp, tempera, papír
3. místo v kategorii dět – 11 let, obor grafka
ve výtvarné soutěži Naše galerie, téma Odstíny mých krajin, kterou vyhlásila GVUN

Martina Horká (vedoucí výtvarného kroužku)
Stmívání, kombinovaná technika (fotografe)
3. místo v kategorii dospělí, obor fotografe
ve výtvarné soutěži Naše galerie, téma Odstíny mých krajin, kterou vyhlásila GVUN

Marie Brátová (výtvarný kroužek)
Návrh africké látky, vyškrabávaná tuš na voskovce
ocenění ve výtvarné soutěži "Poznáváme Afriku" vyhlášené SVČ Bájo Česká Skalice

Kryštof Halada (výtvarný kroužek)
Africká maska, vyškrabávaná tuš na sádrovém odlitku
ocenění ve výtvarné soutěži "Poznáváme Afriku" vyhlášené SVČ Bájo Česká Skalice

Magdalena Dorotea Horká (výtvarný kroužek)
Studie jablka, tužka, papír
1. místo v kategorii dět od 4 do let ve výtvarné soutěži Jablko, kterou vyhlásilo SVČ
Bájo Česká Skalice

Kolektivní práce dětí (výtvarný kroužek)
Jablkový kalendář, kombinovaná technika, papír
3. místo v kategorii kolektvní prace ve výtvarné soutěži Jablko, kterou vyhlásilo SVČ
Bájo Česká Skalice

Barbora Michlová (výtvarný kroužek)
Studie jablka, kresba tužkou, kávový papír
čestné uznání ve výtvarné soutěži Jablko, kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká Skalice

Dita Nývltová (výtvarný kroužek)
Krajina v jablku, perokresba, papír
čestné uznání ve výtvarné soutěži Jablko, kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká Skalice

Kolektivní práce dětí (zájmový útvar Šikovné ručičky)
Jablkový svícen, kombinovaná technika (jablko, barevný papír)
třet místo ve výtvarné soutěži O nejkrásnější svícen, kterou vyhlásilo SVČ Bájo Česká
Skalice


Školní rok 2008 – 2009

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Kniha o Mikulášovi, koláž, papír
deváté místo ve výtvarné soutěži Mikuláš a jeho doprovod vyhlášené DDM Bájo
Česká Skalice

Petr Michálek
Harry Poter, lavírovaná tuš, papír
druhé místo ve výtvarné soutěži Moje ilustrace Harryho Pottera, kterou vyhlásil DDM
Bájo Česká Skalice

Kryštof Halada
Mudlovský šmejd, lavírovaná tuš, papír
druhé místo ve výtvarné soutěži Moje ilustrace Harryho Pottera, kterou vyhlásil DDM
Bájo Česká Skalice

Kateřina Nováčková
Hermiona, lavírovaná tuš, papír
třet místo ve výtvarné soutěži Moje ilustrace Harryho Pottera, kterou vyhlásil DDM
Bájo Česká Skalice

Iveta Serbousková
Malá čarodějnice, lavírovaná tuš, papír
cenu za třet místo ve výtvarné soutěži Malá prima sezóna v Náchodě

Anna Horká
Jarní krajina, tempera, plátno
čestné uznání ve výtvarné soutěži Malá prima sezóna v Náchodě

Matyáš Horký
Vesmírné příběhy – Saturn, komiks, fotografe
hlavní cena medaile Lidická růže ve 3 . ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy
Lidice 2009

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Hvězdářů pohledy dalekohledy, leporelo
čestné uznání ve 3 . ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2009

Anna Horká
Středověká vesnička v Ostré, tužka, papír
výhra ve výtvarné soutěži vyhlášené k Mezinárodnímu dni dět v Historické vesnici
Botanicus v Ostré


Školní rok 2007 – 2008

Tereza Zemanová (výtvarný kroužek)
Děti, kombinovaná technika (frotáž, kresba lihovým fiem), papír
druhé místo ve výtvarné soutěži Můj rok, kterou vyhlásil DDM Bájo Česká Skalice

Jakub Špelda (výtvarný kroužek)
Vánoční stromek, tsk z papírové koláže
čestné uznání ve výtvarné soutěži Můj rok, kterou vyhlásil DDM Bájo Česká Skalice

Kolektivní práce dětí (výtvarné kroužky)
Vánoční svátky, tisk z papírových koláží
čestné uznání za soubor prací ve výtvarné soutěži Můj rok, kterou vyhlásil DDM Bájo
Česká Skalice

Sára Horňáková (výtvarný kroužek)
Moje jméno, kombinovaná technika (perokresba, kresba kávou)
druhé místo ve výtvarné kategorii 4. ročníku soutěže Svět očima dět vyhlášené
Ministerstvem vnitra ČR

Dita Nývltová (výtvarný kroužek)
Bramborové mňamky, komiks, perokresba, papír
čestné uznání ve 36. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2008


Školní rok 2006 – 2007

Klára Nováčková (výtvarný kroužek)
Lyžař, kombinovaná technika (koláž, perokresba, vodové barvy), papír
čestné uznání ve 31. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2007

Michal Fidler (výtvarný kroužek)
Lyžař, kombinovaná technika (koláž, perokresba, vodové barvy), papír čestné uznání
ve 31. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2007

Anna Horká (výtvarný kroužek)
Aerobik, kresba lihovým fiem, papír
čestné uznání ve 31. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2007

Eliška Jirmanová (výtvarný kroužek)
Krasobruslení, kresba lihovým fiem, papír
čestné uznání ve 31. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2007

Dita Nývltová (výtvarný kroužek)
Lyžař, tempera, papír
čestné uznání ve 31. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2007

Kristina Pavlasová (výtvarný kroužek)
Bruslení, tempera, papír
čestné uznání ve 31. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2007


Školní rok 2005 – 2006

Kolektivní práce dětí (výtvarný kroužek)
Společně, koláž
druhé místo v celostátní soutěži Žijeme na jedné zemi
vyhlášené ke 40. výročí Mezinárodního dne za odstranění rasové diskriminace


Školní rok 2004 – 2005

Lenka Šmídová (výtvarný kroužek)
Ledňáček, tempera, papír
první místo v kategorii 13 – 19 let ve výtvarné soutěži Ptactvo kolem nás, kterou
vyhlásilo Francouzské velvyslanectví společně s Ministerstvem životního prostředí ČR


Školní rok 2003 – 2004

Kristýna Lukášová (výtvarný kroužek)
Inspirace hudbou Vojtěcha a Ireny Havlových, monotyp
druhé místo ve VII. ročníku výtvarné soutěže Umělecké Ratbořice

Miroslav Runštuk (výtvarný kroužek)
Inspirace hudbou Vojtěcha a Ireny Havlových, monotyp
druhé místo ve VII. ročníku výtvarné soutěže Umělecké Ratbořice